Kategorie
Podcast

Ten w którym rozmawiamy o wypaleniu zawodowym – OstraPiła #11

Zapraszamy do posłuchania 11 odcinka Ostrej Piły. W odcinku tym rozmawiamy o wypaleniu zawodowym. Poruszamy kwestie tego jak można sobie radzić z wypaleniem zawodowym i co robić gdy już zauważymy u siebie pierwsze objawy bycia „burn-out”. Miłego słuchania.

Materiały:

9 odpowiedzi na “Ten w którym rozmawiamy o wypaleniu zawodowym – OstraPiła #11”

Panowie, jesteście świetni 🙂 Słuchałem na początku, później miałem przerwę, włączam ponownie i naprawdę dobrze się Was słucha. BTW. Nie chcecie na Youtube’a? Moim zdaniem rozwinął się niepomiernie, karierę zrobicie 🙂

Nic tylko podziękować za taki komentarz 🙂 Co do YT to wrzucimy sobie temat do przemyślenia.

Jedno pytanie, jak działa laserowy śrubokręt i jaki trzeba mieć lvl żeby to mieć?

Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia za ocenę w itunes – należy Wam się. Podoba mi się Wasze poczucie humoru. Pochodzę z innego świata programistycznego (PHP,…tak wiem) i mam nadzieję, że ten podcast zawszę będzie nie zależny od języka. Czekam na odcinek o ewaluacji projektów – mam nadzieję, że taki będzie.

Tomek – jesteś pionierem, masz pierwsze miejsce na podium, przetarłeś szlaki – jak inaczej mógłbyś zostać potraktowany.
My obaj jesteśmy z .net ale tematy które poruszamy są uniwersalne, także jest spora szansa że to co mówimy będzie do zastosowania w każdym ze światów.
Temat o ewaluacji projektów wrzucony do trello (https://trello.com/c/Rf8ueebm) jeśli możesz rozwinąć temat, ułatwi nam to trochę sprawę.
Jeszcze raz dzięki za komentarz na itunes ♥

W samym temacie wypalenia to ja to widzę tak – jak już *nienawidzisz* tego co robiłeś a to lubiałeś, to masz duży problem. Bo zniechęcenie a nienawiść to trochę przepaść 🙁

No a poza tym. Tak dobrze się Was słucha! Drobne żarciki są dla mnie gites. commit approved 👍

Możliwość komentowania została wyłączona.